Medikal Cilt Bakımları

 

Esmanur Estetik & Güzellik

 

3. Yılımıza Özel Bütün Hizmetlerimiz de %50 İNDİRİM!

 
 
 

MEDİKAL CİLT BAKIMLARI

 
Dermapen

Temel olarak, Dermapen bir kalemi andıran küçük bir cihazdır ve genellikle cilt sorunları olan kişilerde mikro iğneleme için kullanılır ve son ürün sıkılaştırılmış, gençleşmiş ve ışıltılı bir cilttir. Her zaman Dermapen'in ne olduğunu sorusuna bizim cevabımız; tüm dünyada benimsenmiş olan çok popüler bir dermatoloji mikroiğnesi tedavi cihazıdır. Dünya çapında 6.000'den fazla uygulayıcı ile Dermapen'i, özellikle streç izleri, yaşlanma, kırışıklıklar, ince çizgiler, saç dökülmesi, akne izleri, hiperpigmentasyon ve çok daha fazlası gibi yaygın cilt sorunlarına geldiğinde etkinliği ve etkinliği nedeniyle uygulamalarına katmaktadır.

Dermapen çoğunlukla yüz kırışıklıkları, yaralar, çatlaklar ve yüz hatları için kullanılır. Bir kişi yaralandığında ve cilt bir yara izi oluşturduğunda veya bir streç işareti varsa, vücut bu bölgeye tamir edilmiş gibi davranacaktır. Bu nedenle, yara izi dokusunda oluşturulan delinmelere sahip olmak, cildin iyileşmeye başlamasını ve dolayısıyla hasarlı cildin ortadan kalkmasına ve yeni bir deri ile yer değiştirmesine neden olacaktır. Kırışıklıklar ve yüz hatları için temel olarak üretilen kolajen ve elastin, cildin kalınlaşmasına ve ayrıca cildin genç görünmesini sağlayarak sıkılaşmasına neden olur.

Dermaroller

Cildin doğal ve güvenli bir şekilde yenilenmesi ve onarılması için daha pürüzsüz, daha parlak, daha sağlıklı, daha genç görünümlü bir cilt yaratmasını sağlayan, gelişmiş mikro-tıbbi cilt iğnelemesi sağlar.

Dermaroller doğal bir cilt rejenerasyonu ve Skar Onarım Terapisi de streç çıkarma ve yara izi iyileştirme sürecinde kullanılır.

LED Maske

LED Maske cildinizin farklı seviyelerini hedefleyen üç farklı dalga boyuna sahiptir. Kırmızı anti-aging için, mavi anti-akne için ve yakın kızılötesi daha derin yara iyileşmesi içindir.